Правила безпеки і гігієнічних норм COVID-19 в діагностичному центрі Томограф 3D

Діагностичний центр Томограф 3D надає широкий спектр послуг комп’ютерної томографії. У нас Ви можете отримати 3D знімок всіх зубів і повну інформацію про їхній стан з використанням сучасних технологій, без ризиків для здоров’я.

Під час пандемії COVID-19, ми максимально дбаємо про здоров’я пацієнтів і тому застосовуємо ряд норм, які затверджені Міністерством охорони здоров’я України.

Згідно з рекомендацією МОЗ, вологе прибирання приміщень з використанням дезінфекторів проводиться кожні дві години, а також після закінчення робочої зміни. Робочі поверхні і інструменти обробляються антисептичними розчинами після і перед кожним пацієнтом.

Для запису на дослідження

Швидкі та чіткі знімки.

Співробітники, перед тим як приступити до обов’язків, проходять обов’язковий температурний скринінг. До роботи не допускаються особи, температура яких перевищує позначку 37.2, а також у яких явні симптоми ГРВІ. Під час процедур, лікарі використовують одноразові рукавички і захисні маски, які змінюються кожні 2 години.

Щоб уникнути масового скупчення народу в приміщенні, обслуговування клієнтів відбувається тільки за попереднім записом. Винятком є ​​критичні випадки, що потребують екстреної медичної допомоги. Мінімізація контактів дозволяє уникнути розповсюдження вірусу і дотримуватися обов’язкової соціальної дистанції. Проміжок між прийомами пацієнтів становить не менше 15 хвилин, так як в цей час проводиться ретельна обробка поверхонь, інструментів і провітрювання приміщення.

Для пацієнтів підготовлений спеціальний столик з антисептичними засобами при вході в діагностичний центр. Скористатися дезинфектором може кожен бажаючий при необхідності. Пацієнти повинні використовувати захисну медичну маску при перебуванні в діагностичному центрі Tomograf 3d.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *