Ми використовуємо найкраще обладнання останнього покоління.

Комп’ютерний томограф  PLANMECA 3D  2021 року з ендодонтичним модулем і цефалостатом, з розміром вокселя 75 мікрон.

Апарат завдає організму мінімальне навантаження та незначну дозу опромінення, завдяки чому цілком безпечний для здоров’я пацієнта. До використання комп’ютерного томографу PLANMECA 3D немає протипоказань навіть дітям та вагітним жінкам.

Ми цінуємо кожного пацієнта на намагаємось цілком забезпечити комфорт від процедури. Таким чином, до кожної проведеної комп’ютерної томографії  двух щелеп додається безкоштовний панорамний знімок та візуальна реконструкція зубних рядів.

У нас безпечно

У нашому діагностичному центрі медичний персонал  суворо дотримується правил санітарно-епідеміологічного режиму. Медична сестра  забезпечує інфекційну безпеку пацієнтів, саме вона відповідальна за виконання правил санітарно-епідеміологічного режиму. У центрі у вільному доступні для всіх пацієнтів необхідна кількість антисептичних засобів, якими необхідно користуватись регулярно. Також ми обов’язково дотримуємося правильного зберігання, обробки, стерилізації, використання та утилізації (одноразових) виробів медичного призначення.

Ми піклуємося про безпеку своїх пацієнтів, тому повністю дотримуємося програми “Анти-СНІД”, “Анти-Гепатит”, “Анти-COVID-19”.

Підготовка виробів медичного призначення включає три процеси: дезінфекцію, попереднє стерилізаційне очищення і стерилізацію.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *