ЛОР дослідження рентген

Що таке рентген ЛОР-органів?

Рентген ЛОР-органів – це один з найбільш інформативних і популярних способів діагностики придаткових пазух носа, глотки, гортані, нижньої щелепи, скроневих кісток. Сьогодні клініки використовують інноваційні рентгенологічні апарати цифрового типу. Вони не тільки гарантують меншу променеве навантаження і більш безпечні для пацієнта, але і роблять якісні знімки, за якими отоларинголог зможе побачити поточну ситуацію, правильно поставити діагноз і призначити відповідне лікування.

Ціни

Рентгенограма навколо носових пазух – 280 грн

КТ верхньої щелепи та гайморові пазухи носа- 600 грн

КТ додаткових пазух носа  включаючи лобні пазухи – 900 грн

КТ гайморових пазух носа  – 650 грн

КТ середнього вуха (одна сторона)- 450 грн

КТ середнього вуха (дві  сторони)- 750 грн

Безкоштовна консультація

lor-rentgen-2
діагностичний центр Томораф 3D

Дослідження ЛОР-органів за допомогою рентгеноскопії показує запальний процес у вигляді білих плям. Це, як правило, скупчуються в порожнині носа рідини, які затримують рентгенівське випромінювання і тим самим показують локалізацію проблеми.

Якщо запального процесу немає, рентген пазух носа показує їх чіткі обриси без білих плям.

Рентгенографія використовується як для дорослих пацієнтів, так і для дітей після 7 років. В екстрених ситуаціях, коли користь діагностики перевищує її ризики, рентген пазух носа дозволений і дітям до 7 років.

Підготовка до проведення рентгенологічного дослідження ЛОР-органів

Ніякої тривалої і спеціальної підготовки до проведення процедури не потрібно. Рентген ЛОР-органів – один з найпростіших способів діагностики.

Єдине застереження – перед початком процедури лікар попросить вас зняти з себе всі металеві прикраси – вони можуть псувати якість візуалізації.

Як проводиться рентгенографія ЛОР-органів?

Знімок гайморових пазух ви можете отримати вже через 5 хвилин після початку процедури. Такий метод не викликає больових відчуттів і дискомфорту, а кількість випромінювання настільки мало, що не шкодить здоров’ю і не пропорційно з тією користью, яку дає діагностика.

Форма запису через календарь
Август 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
lor-rentgen

Для запису на дослідження

Швидкі та чіткі знімки.

Процедура проводиться в кілька основних етапів:

 • Пацієнт заходить в спеціальну кімнату, де на нього надягають захисний щільний фартух.
 • Лікар розповідає, як правильно зафіксувати положення у апарату. Після цього фахівець залишає кімнату і просить пацієнта затримати дихання, поки апарат буде робити знімок.
 • Це триває не більше 2 хвилин або трохи довше, якщо потрібні знімки в кількох проекціях.
 • Пацієнт знімає фартух і виходить з кімнати з апаратом. Готовий знімок лікар отримує на руки через 10-15 хвилин, після чого можна приступити до розшифровки зображення.

Рентген ЛОР-органів – ефективний метод діагностики, який активно використовується в Києві. Головне – знайти клініку, яка виконує процедуру на сучасних апаратах. Діагностичний центр Томограф 3D використовує інноваційне обладнання для дослідження навколоносових пазух. Ми пропонуємо послуги висококваліфікованих фахівців, вигідні ціни та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Показання та протипоказання до проведення рентгену ЛОР-органів

Захворювання ЛОР-органів особливо активізуються в сезон застуд. Ускладнення вірусних хвороб часто призводять до скупчення рідини в придаткових пазухах носа, що є прямим показанням до проведення рентгеноскопії ЛОР-органів. Запальні процеси в носових пазухах зазвичай називаються загальний терміном – синусит і відрізняються локалізацією хвороби. Зазвичай ускладнення проявляються після таких захворювань, як кір, перенесені інфекції, віруси грипу.

Крім синуситу, показаннями для проведення рентгена ЛОР-органів є:

 • знаходження сторонніх предметів в ЛОР-органах;
 • утворення кісти;
 • доброякісні або злоякісні пухлини;
 • запальні процеси різної етіології та на різній стадії;
 • часта закладеність носа;
 • підозра на остеомієліт;
 • кровотеча з носу;
 • травми носової перегородки, включаючи також вроджене викривлення;
 • підготовка до операції на носовій порожнині.
Записатися на прийом

Відгуки
Прийшли з сином 10 років, у якого ніс був закладений понад місяць. За рентгену - синусит. Добре, що швидко прийняли і за пару хвилин зробили знімок. Тут же лікар призначив лікування, зараз потихеньку відступає все, і синові краще.
Аліна
Ресторатор