Пацієнтам

Комп’ютерна томографія – одне з найбільш точних візуальних досліджень організму, що проводиться за призначенням лікаря. Томографія за рахунок трьохвимірної проекції дозволяє чітко розгледіти зону та органи, що потребують детальної діагностики. Перевагами процедуры КТ вважаються:

  • Швидкість. Дослідження в середньому займає на більше ніж півгодини;
  • Безболісність. Процедура не викликає болю, легко сприймається пацієнтами;
  • Доступність. Томографія майже немає протипоказань, може бути проведена пацієнтами будь-якого віку, навіть дітям та вагітним жінкам;
  • Безпека. Процедура комп’ютерної томографії завдає мінімальне навантаження на організм та є цілком безпечною для пацієнтів з будь-яким попереднім діагнозом;
  • Точність. Дослідження дає змогу визначити будь-які зміни у органі, що досліджується та встановити чіткий діагноз.
Вартість послуг

Ортопантомогрма  дитяча до 14 років – 330 грн

Ортопантомограма  доросла -350 грн

ТРГ знімок – 370 грн

КТ верхньої та нижньої щелепи – 900 грн

КТ однієї щелепи – 750 грн

КТ  сегмент 2-3 зубів  – 500 грн

Записатися на комп’ютерну томографію максимально просто, необхідно зателефонувати за номером, що представлений на сайті, або заповнити спеціальну форму і наш адміністратор Вам сам зателефонує.

Комп’ютерна томографія не потребує спеціальної підготовки до проведення. Єдине на що потрібно зважати пацієнтам, так це на те, що краще зняти всі прикраси та біжутерію перед проведенням.

Часті запитання 

  • Який у вас апарат?

В  діагностичному центрі «Томограф 3D» проводиться комп’ютерна томографія на апараті Planmeca  фінського виробника,  рік випуску 2021.Знімки  2D  такі як панорамний та телерентгенографія  також виконуються на даному  томографі.

 

  • Чи можна зробити знімок без направлення?

 Якщо направлення заповнене лікарем , це допомагає провести правильне і швидке  обстеження.Направлення полегшує роботу рентгенолога.

Якщо у вас не має направлення від лікаря необхідне дослідження ми вам проведемо.

 

  • З якого віку можна проводити обстеження дітям?

Якщо неможливо поставити точний діагноз іншим більш безпечним методом, то дослідження проводиться в будь-якому віці. Але, для якісного знімку, дитина повинна уважно слухати і чітко виконувати вказівки рентгенлаборанта, тому, як правило з 6 років.

 

  • Як часто можна робити КТ?

По санітарно-епідеміологічних нормах на медичні профілактичні рентгенологічні дослідження в рік дозволено отримати променеве навантаження до 1000 мкЗв (мікрозіверт). Комп’ютерна томографія щелеп виконується з променевим навантаженням до 75 мкЗв. Отже, в рік можна зробити більше 10  разів.

 

  • Чи можна робити знімки під час вагітності?

В першій половині терміну вагітності робити знімки можна лише при необхідності надання невідкладної медичної допомоги! Рекомендується утриматись від досліджень , які можна відкласти на післяпологовий період.

 

  • Якщо я втрачу дослідження, що робити?

Зателефонувати або написати нам , ми зберігаємо ваші результати протягом 4 років. Ви завжди швидко зможете відновити свої знімки, отримавши їх на пошту або зробити дублікати на центрі (за наявністю документів).

 

  • Я зможу переглянути дослідження самостійно?

Безумовно! Після проведення діагностики у центрі «Томограф 3D» ви отримуєте результат на руки протягом 10-15 хвилин.

Якщо це буде 2D дослідження, то результат буде роздрукований та додатково видана копія на CD  диску. За бажанням зображення у форматі звичайної картинки (jpeg) можна отримати на пошту або Viber.

 Якщо ви зробили 3D томографію, то результат буде виданий на диску зі спеціальною програмою для перегляду «Planmeca Romexis® Viewer». Також ви зможете отримати копію на пошту.

 

Як підготуватися до обстеження?

Наш сучасний апарат Planmeca дозволяє проводити обстеження з мінімальним променевим навантаженням як дітям  так і дорослим. Кваліфікований персонал проведе якісне дослідження для подальшого успішного лікування.

 

Перед діагностикою необхідно зняти :

з голови та шиї всі металеві прикраси і предмети

повідомте лаборанта про наявність металевих коронок, знімних протезів , брекетів та слухових апаратів

Під час  роботи апарату ВАЖЛИВО:

 

НЕ РУХАТИСЬ

 

НЕ ЗДІЙСНЮВАТИ КОВТАЛЬНІ РУХИ

 

НЕ СЛІДКУВАТИ ОЧИМА ЗА АПАРАТОМ ЯКИЙ  РУХАЄТЬСЯ