Зонограмма СНЩС

Рентгенографія     (зонограмма) СНЩС – це один з підвидів рентгенографії скронево-нижньощелепного суглоба, який дозволяє отримати знімок для постановки вірного діагнозу і призначення коректної тактики лікування.

Рентгенографія   СНЩС дає опис поточного стану суглобів. Такий вид дослідження показує кісткові і м’які тканини в білому або затемненому кольорі. У разі зміни відтінків можна говорити про наявність запального процесу, новоутворенні або травмі скронево-нижньощелепного суглоба.

Процедура використовується як частина хірургічного або ортодонтичного лікування і не може призначатися самостійно. Оскільки рентгенографія передбачає рентгенівське випромінювання, (яке в деяких випадках протипоказано), даний тип діагностики призначається виключно фахівцем після ретельного огляду пацієнта і збору всього необхідного анамнезу.

Ціни
Услуга
Ціна
Акційна ціна
Рентгенографія суглобів (відкритий та закритий рот)
450
400
Комп’ютерна томографія СНЩС з відкритим і закритим ротом (одного суглоба)
900
850
Комп’ютерна томографія СНЩС з відкритим та закритим ротом (двох суглобів)
1800
1500
Комп’ютерна томографія СНЩС з відкрити ротом (один суглоб)
450
Комп’ютерна томографія СНЩС з закритим ротом (один суглоб)
450

Розшифровка і аналіз знімка також допомагають встановити ступінь зміщення суглоба, що важливо для подальшого лікування травми.

Рентгенографія суглобів (відкритий та закритий рот) – 350 грн

Комп’ютерна томографія  СНЩС з відкритим і закритим ротом (одного суглоба) – 600 грн

Комп’ютерна томографія СНЩС з відкритим та закритим ротом (двох суглобів) – 1200 грн

Комп’ютерна томографія  СНЩС з відкрити ротом (один суглоб) – 330 грн

Комп’ютерна томографія  СНЩС з закритим ротом (один суглоб) – 330 грн

Якісна рентгенографія скронево-нижньощелепного суглоба

zonogramma-vnchs
діагностичний центр Томораф 3D

Працюємо без черг

7 днів на тиждень

Показання та протипоказання до зонограмме скронево-нижньощелепного суглоба

Скронево-нижньощелепний суглоб забезпечує правильний рух і достатню мобільність щелепи. Проблеми з суглобом стають помітні навіть у звичайному житті: з’являється дискомфорт при розмові, відкриванні та закриванні рота, пережовуванні їжі і т.д.

Існує ряд симптомів і ситуацій, коли фахівець може призначити зонограмму СНЩС:

  • проблеми з прикусом (від яких сьогодні страждає близько 70% населення);
  • зміщення нижньої щелепи;
  • часті болі в суглобах, які можуть служити сигналом запального процесу або пошкодження (травми);
  • недавно перенесені травми щелепи: переломи або тріщини.

Також зонограмма скронево-нижньощелепного суглоба має і ряд протипоказань, до яких відносяться вагітність і період годування груддю.

Підготовка до проведення рентгенографії СНЩС

Рентгенографія СНЩС є досить ефективним методом і показує дисфункцію суглобів на різних етапах виникнення травм або запальних процесів. При цьому сама процедура максимально проста і нетривала. Вона не вимагає ніякої спеціальної підготовки – вам досить просто записатися на прийом в клініку і прийти в зазначений час.

Єдина рекомендація – лікар може попросити вас зняти з вух і шиї металеві прикраси, які в гіршу сторону впливають на якість знімка.

Слід зазначити, що зонограмма не має особливих вікових обмежень і проводиться дітям старше 6 років (в деяких випадках, коли користь рентгенівського випромінювання буде перевищувати ризики, лікар може призначити зонограмму і дітям до 6 років)

Форма запису через календарь
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Для запису на дослідження

Швидкі, чіткі знімки.

Як проводиться рентгенографія СНЩС?

Рентгенографія проводиться з відкритим ротом або закритим ротом в задньо-передній або бічній проекції. Процедура ділиться на кілька етапів:

  • Спеціаліст фіксує правильне положення тіла пацієнта в кріслі.
  • За допомогою спеціального апарату лікар робить кілька знімків.
  • Через кілька хвилин зображення виводиться на спеціальну плівку, а також на диск, на якому зберігається в клініці або у пацієнта.
  • Після отримання знімка лікар може приступити до його розшифровці і аналізу ситуації.

Рентгенографія скронево-нижньощелепного суглоба дозволяє побачити структуру кісток, аномальні зміни в суглобах і їх рухливість.

Якщо ви хочете записатися на рентгенографію  СНЩС в Києві, звертайтеся в діагностичний центр Томограф 3D. Ми використовуємо сучасне обладнання, пропонуємо найвигідніші ціни послуг і гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Правильний вибір клініки – запорука коректної діагностики та результативного лікування скронево-нижньощелепного суглоба.

Записатися на прийом

Відгуки
Лікар направив на зонограмму, але в міській поліклініці черга на місяць. Тут же отримала знімок на наступний день, ще й з детальною консультацією. Спасибі лікарям за оперативність і добре ставлення.
Юлія
Ландшафтний дизайнер